Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Aktualności > Kino za Rogiem

 

Aktualności

Aktualności

Kino za Rogiem

Kino za Rogiem, czyli nowa filozofia kina. Miejsce gdzie można obejrzeć ulubione projekcje filmowe na dużym ekranie, w wysokiej jakości dźwięku i obrazu.
Celem utworzenia sieci KzR, było wypełnienie luki pomiędzy kinem domowym a komercyjnymi kinami sieciowymi, gdzie bilety nie są najtańsze. KzR natomiast oferuje swoim widzom projekcje nie tylko filmów. Multimedialna sala może umożliwić dostęp do transmisji na żywo wydarzeń kulturalnych i sportowych, czy prezentację własnych treści.

W Raciążu w Miejskim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji zakończył się właśnie ostatni etap aranżacji wnętrza Kina za Rogiem. Do MCKSiR dotarły fotele kinowe, które uzupełniły typowo kinowy wystrój sali. Od lipca ruszą projekcje filmów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od filmów animowanych dla dzieci, po repertuar dla starszych widzów. Pomysłodawcą całego projektu był Pan Artur Adamski, który pozyskał dofinansowanie ze środków EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Unii Europejskiej.

Zapraszamy wszystkich kinomanów na seanse. Repertuar dostępny będzie na stronie www.mcksir.pl, na Facebooku Urzędu Miejskiego w Raciążu oraz MCKSiR.

Dzieci do lat 15 – wstęp wolny
Młodzież do lat 18 – wstęp 5 zł
Osoby powyżej 18 lat – wstęp 8 zł

(Karolina)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: