Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Wieści z Ratusza > Mieszkańcy Raciąża segregują śmieci !!!

 

Aktualności

Wieści z Ratusza

Mieszkańcy Raciąża segregują śmieci !!!

,,Mieszkańcy Raciąża segregują śmieci”, to pierwsza edycja konkursu Urzędu Miasta Raciąż przy współpracy z firmą REMONDIS.
Konkurs skierowany jest do mieszkańców Raciąża. Każdy, kto chce wziąć z nim udział musi tylko wypełnić zgłoszenie, które prześle na e-mail, lub dostarczy do sekretariatu najpóźniej do 12 maja 2015 roku. Wnioski dostępne są na stronie www.miastoraciaz.pl oraz w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Raciążu

,,Mieszkańcy Raciąża segregują śmieci” rozpocznie się 13 maja 2015 roku, a zakończy 30listopada 2015 roku. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwać będzie komisja , w składzie: Zastępca Burmistrza Miasta Raciąż oraz Skarbnik Miasta Raciąż.

Uczestnikami konkursu mogą być domy jednorodzinne oraz budownictwa wielorodzinne (np. bloki). Zasady są bardzo proste. Wystarczy aktywnie uczestniczyć przy segregacji śmieci podzielonych na kategorie: szkło, papier, tworzywa sztuczne, bioodpady. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w grudniu, po weryfikacji zebranych danych i podliczeniu wyników. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Zdobywca I miejsca otrzyma 500zł, II – 300zł, a III – 200zł.

Pomysł na konkurs zrodził się naprzeciw potrzebom przed jakim stanęło miasto. Ratusz chce tym sposobem zachęcić mieszkańców do segregacji śmieci. Pokazać, że nie jest to trudne zajęcie bądź czasochłonne, a może przynieść wiele korzyści.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie www.miatsoraciaz.pl lub w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Raciążu.

(Karolina)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: