Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Wydarzenia > RRF IV

 

Aktualności

Wydarzenia

RRF IV

20 lutego ruszyła IV edycja imprezy Raciąż Rap Festival. Na kilka godzin Raciąż zamienił się w centrum hip hopowego świata.
Po raz kolejny w Raciążu odbył się Raciąż Rap Festiwal zorganizowany przez Annę Mikę oraz Piotra Świtalskiego. Poprzednie edycje spełniły oczekiwania zarówno inicjatorów jak i odbiorców, a także sprawiły, że Raciąż zaistniał na mapie hip hopu. Pomysł stworzenia RRP zrodził się w 2011 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom młodych raciążan, którzy zafascynowani kulturą hip hop organizowali własne eventy. W tym roku całe przedsięwzięcie wsparło Miejskie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji im.Ryszarda Kaczorowskiego, Urząd Miejski w Raciążu,a patronat honorowy nad festiwalem objęło Starostwo Powiatowe w Płońsku.
W trakcie trwania IV edycji RRP, na raciąskiej scenie wystąpili : FARON, KRAWSON, FIDEL, SKAJSDELIMIT, PEJOT, CYWIL oraz QUEBONAFIDE. Podczas imprezy odbyła się jak zawsze bitwa freestyle (improwizacja na wylosowany temat ). Na jurorskiej kanapie zasiedli Solar, Klasiik i 3-6. Bitwę poprowadził Theodor. Wyniki bitwy FREESTYLE:
I miejsce: Biały
II miejsce: Miły
III miejsce: Skajsdelimit.

(Karolina)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: