Raciąż.eu

Banner portalu Raciąż.eu

Nasze miasto troszkę inaczej

Jesteś w:   Strona główna > Wydarzenia > Mimozami jesień się zaczyna kończy się wyborami?

 

Aktualności

Wydarzenia

Mimozami jesień się zaczyna kończy się wyborami?

Jesień to czas wyciszenia się przyrody. Być może ludzie również chętnie by się wyciszyli, odpoczęli w spokoju, jednak w tym roku nie jest im to dane. W telewizorze jazgot a bliżej domu - w naszym miasteczku tak jak wszędzie wybory. Widać to na razie tylko na słupach ogłoszeń i domach, gdzie zawisły wyborcze slogany. Raciąż przed wyborami jak zwykle spokojny. I pewnie tak zostanie. W końcu to kolejne wybory, nie pierwsze i nie ostatnie.
Na fotel burmistrza kandydują trzej mieszkańcy naszego miasta: pan Czesław Szpojankowski, wieloletni burmistrz miasta, Jerzy Kosiorek nauczyciel, były dyrektor LO w Raciążu oraz Janusz Sadowski, nauczyciel historii. Na burmistrza naszego miasta kandyduje również człowiek spoza Raciąża pan Marian Brudziński Najpowazniejszym kandydatem wydaje się być dotychczasowy burmistrz.
Jako pierwszy spośród kandydatów na burmistrza próbował dotrzeć do wyborców pan Marian Brudzyński. Mieszkańcy miasta zobaczyli go w wielu miejscach nie tylko na plakatach ale i osobiście. Pozostali kandydaci długo nie prowadzili "plakatowej" kampanii wyborczej. W ostatnich dniach znacząco się to zmieniło, pojawiły się plakaty innych kandydatów, najpierw pana Janusza Sadowskiego, następnie urzędującego burmistrza pana Czesława Szpojankowskiego.
Wybory już 12 listopada 2006 roku.

(Mariusz)

Zabrania się kopiowania i wykorzystywania materiałów zgromadzonych w serwisie
www.raciaz.eu bez zgody autorów.

Polly

Projekt i wykonanie: